صفحه اصلی   ورود کاربران   چاپ صفحه  
امـروز : یکشنبه 2 مهر 96معرفی 


آزمايشگاه­هاي مرکزي
  دانشگاه شهيد باهنر کرمان در اسفند ماه سال 1387 پس از تصويب در جلسه هيات رئيسه دانشگاه به نام آزمايشگاه پژوهشی و تحقيقات کاربردی  بعنوان زير مجموعه معاونت پژوهشی کار خود را آغاز کرد. اين مجموعه با هدف تجهيز، نگهداري، سامان دهي و ارائه خدمات آزمايشگاهی به اساتيد،دانشجويان تحصيلات تکميلی و ساير محققين دانشگاهی و غير دانشگاهی در سطح کشور، جهت رشد و شكوفايي امر پژوهش تاسيس گرديد.

دستگاههای موجود در اين آزمايشگاه در 3 بخش (آزمايشگاه آناليز دستگاهی، آزمايشگاه علوم زيستی، آزمايشگاه ميکروسکوپ الکترونی(TEM)) نصب و راه اندازی شده اند و در حال حاضر با نظارت مشاوران علمی مشخص شده برای هر دستگاه آماده ارائه خدمات به محققين محترم می­باشد.

تعدادی آزمايشگاه مرجع نيز در سطح دانشکده­ها و پژوهشکده­های دانشگاه شهيد باهنر زير نظر آزمايشگاه پژوهشی و تحقيقات کاربردی فعاليت می­کنند و آماده ارائه خدمات به متقاضيان می­باشند.

پرسنل آزمايشگاه سعی در ارائه خدمات بهتر، چه از نظر کيفی و کمی به قشر پژوهشگر و محقق را دارند. اين مرکز علاوه بر ارائه خدمات به دانشجويان علاقه­مند و پژوهشگران در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری وابسته به دانشگاه شهيد باهنر  در حال خدمت رسانی به ساير محققين دانشگاههای ديگر استان و منطقه جنوب شرق  نيز می باشد همچنين سعی شده است با معرفی آزمايشگاه از طريق سايت دانشگاه و چاپ بروشور و ارسال آن برای کارخانه ها و ادارات و ساير شرکت­ها ارائه خدمات به نحو مطلوبتری انجام گيرد.
در حال حاضر نيز اين آزمايشگاه با پيوستن به شبکه آزمايشگاهی نانو کشور  و شبکه شاعا وزارت علوم، تحقيقات و فناوری به عنوان يکی از آزمايشگاههای مرجع در زمينه­ی بيوتکنولوژی و نانوتکنولوژی در سطح کشور ارائه خدمت نمايد. 

محققين محترم می­توانند با مراجعه به سايت دانشگاه شهيد باهنر کرمان ( fa.uk.ac.ir) اطلاعات مورد نظر خود را در خصوص نوع دستگاهها و چگونگی عملکرد آنها، نحوه ارائه خدمات و تعرفه ها مشاهده نمايند.

بروشور معرفی آزمایشگاه (فایل PDF)
ارتباط با دانشگاه | تماس با ما | نقشه سایت | Site in English
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه شهید باهنر کرمان مي باشد.